Kurumsal

Kuaför Koltuğu, Berber Koltuğu, Kuaför Salonu Tasarımı, Berber Salonu Tasarımı, Kuaför Tezgahı, Berber Tezgahı, kuaför ekipmanları, berber ekipmanları, bankolar,
ESTELINE hakkımızda detaylı bilgi alabileceğiniz web sayfası. Bursa ESTELINE Koltuk ve Kuaför Ekipmanları olarak Kuaför koltukları, berber koltukları, makyaj koltukları, yıkama setleri, çocuk koltukları başta olmak üzere Kuaför ve Berber koltuk ve ekipmanları İmalatı yapmaktayız. Berber ve Kuaför Salon Tasarımlarını sizler için yapmaktayız.

Hakkımızda

        Firmamız kuaför koltukları ve berber koltukları alanında uzmanlaşmıştır. Bu ürünlerin üretimi ve pazarlamasının yanında bekleme koltukları, yıkama setleri, çocuk koltukları, tabureler vb. alanlarda da müşterilerimizn hizmetindeyiz.

        Yüksek kalite ve dayanıklı ürünler üretme amacıyla yola çıkan ESTE-LINE, ergonomik ve çağa uygun-estetik koltuklar üretmektedir.

        Güncel kataloglar için info@este-line.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da ESTE-LINE danışma hattı +90.224 215 10 60 nolu telefondan çalışma saatleri içerisinde talep edebilirsiniz.

Misyonumuz

        İnsan odaklı bir misyona sahip olan ESTE-LINE, üretimi ve pazarlamasını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geridönüştürülebilir hammadde kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Bundan dolayıdır ki;

        Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli miras varolan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha güzel yarınlar için insan olgusu ESTE-LINE'ın ana misyonudur.Vizyonumuz

        Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip ESTE-LINE, üretim sürecinde hammaddenin işlenip kullanılabilir ürün olarak tamamen üretilmesinde ilk aşamadan son aşamaya kadar çok ince kalite politikaları uygulanır.

        ESTE-LINE alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.Kalite Politikamız

  • Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, deneyimli teknik ekip ve çözüm üretmeye yönelik anlayışımızla, mevcut ekipman çeşitliliği olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerlemeyi;
  • Günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, kalıcı olmayı, sürekli büyümeyi;
  • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini doğru anlayarak bunların ötesinde üretim ve hizmet sunmayı;
  • Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenirliğini, uygunluğunu ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi kalite politikamız olarak belirlemiş bulunmaktayız.